תנאי שימוש באתר

אתר yansh.co.il הוא אתר העוסק בעברית קלה. הוא נועד לשפר את השפה העברית לכל מי שרוצה בכך. התכנים באתר מוגנים בזכויות יוצרים השייכים לחברת “גוד טיימס”. חובה לציין בכל העתקה או שכפול של החומרים מהאתר את שם האתר – yansh.co.il, או לציין את שם העיתון: ינשוף – דו שבועון בעברית קלה לחדשות מהארץ ומהעולם.

האתר מוכוון לצרכים אישיים של הגולשים, למטרות אישיות ובשום פנים ואופן לא למטרות מסחריות. באתר מצוינים המיילים של נושאי התפקידים במערכת העיתון ינשוף ובמערכת העיתון בראשית, אליהם ניתן לפנות כדי לעשות שימוש שאינו אישי.

מערכת העיתון ינשוף מתירה לכל המורים המשתמשים בעיתון ינשוף להוריד את דפי ההפעלות מהאתר, כדי להשתמש בו בשיעורים המבוססים על העיתון ינשוף.

אין להשתמש באתר לצרכים פוגעניים, כגון: פעילות לא חוקית, הפצת חומרים לא מוסריים ולא חינוכיים. כמו כן, אסור להשתמש באתר או בחומרים שלו כדי להפיץ דואר זבל או חומרים אחרים הגורמים לאי נוחות למאן דהוא.

אתר yansh.co.il או העיתון ינשוף לחדשות מהארץ ומהעולם, לא יעשו כל שימוש במידע שמצטבר באתר כדי להעבירו לאחר או כדי לסחור בו בצורה כל שהיא. השימושים במידע המצטבר יהיו אך ורק כדי לשרת את הגולשים ואת המנויים על הצד הטוב ביותר.

אתר yansh.co.il לא יעביר לאחר את מסד הנתונים שלו כדי ליצור לעצמו רווח מסחרי.

זכויות יוצרים

חברת גוד טיימס הוצאה לאור היא הבעלים של האתר yansh.co.il. כל החומרים הנמצאים באתר הינם בבעלותה כולל: כתבות, תמונות, קטעי אודיו, תרגילים, תשבצים, איורים, גרפיקה, מסדי נתונים כאלה ואחרים וכדומה. שימוש שלכם אינו מעניק לגולשים בו בעלות או זכויות שימוש כל שהן, פרט להרחבת הידע האישי, קריאה בעברית קלה ושיפור העברית. כאמור, כל שימוש אחר מצריך הודעה בכתב מאת מנהלי חברת “גוד טיימס”.

משלוחים

חברת “גוד טיימס”, שולחת את העיתונים שלה לכל אתר בעולם, בו למדינת ישראל יש יחסי תקשורת ודואר.

ציון נקודת המשלוח המדוייקת הינה באחריות המזמין. כל המשלוחים שלנו נעשים באמצעות דואר ישראל, והם נעשים על פי ההנחיות של רוכשי המוצרים של החברה.

לוחות הזמנים של המשלוחים הינם אלה של דואר ישראל, כולל משלוחים מיוחדים באמצעות השירות EMS.

בהתאם לזאת, העיכובים במשלוחים הינם באחריות דואר ישראל ולא באחריות חברת “גוד טיימס”.

כמו כן, אחריות הגולשים המזמינים דרך האתר שירותים דיגיטליים של yansh.co.il, לכתוב את כתובת המייל שלהם בצורה נכונה ומדוייקת. לאתר ולחברת ‘גוד טיימס’ לא תהיה אחריות כלשהי בשל שיבושים בקבלת התכנים הדיגיטליים.

הגבלת אחריות

אתר yansh.co.il אינו אחראי לכל נזק שנגרם לגולשים בגין השימוש בתכנים שבו.

אתר yansh.co.il קורא לגולשים בו לבדוק תכנים הקוראים לפעולה, כמו מתכונים בעברית קלה, טעויות בתשבצים בעברית קלה וכדומה.

אתר yansh.co.il פועל מירושלים ואשר לכך, העניינים המשפטיים מולו יתבצעו בירושלים בלבד.

“ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע”א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ”א-1981”

הרשמה לאתר

שם פרטי*
שם משפחה*
שם משתמש לכניסה לאתר (באנגלית בלבד)*
אימייל*
טלפון*
סיסמה*
אימות סיסמה*

איזה כיף שחזרת!